Coma – Systemy Cyfrowe prowadzi szeroką gamę usług w zakresie projektowania multimedialnego, wykorzystując najnowsze technologie.

  • Sale Konferencyjne
  • Pokoje Zarządu
  • Sale Narad
  • Pracownie Edukacyjne
  • Punkty Obsługi Klienta

 

 

Posiadamy rozwiązania telepresence, wideokonferencje, Digital Signage, rozwiązania głosowe wykorzystujące technologie VoIP i telewizje SATELITARNĄ
 

Wideokonferencja to nic innego jak interaktywny sposób komunikacji, wykorzystujący najnowsze technologie, który umożliwia przeprowadzenie konferencji nawet jeśli lokalizacje dzielą tysiące kilometrów. Podobnie jak telekonferencja daje możliwość prowadzenia rozmów z wieloma użytkownikami jednocześnie.
 

Teleobecność (ang. telepresence) to zbiór rozwiązań technicznych pozwalających sprawić wrażenie, że osoba faktycznie przebywająca w określonym miejscu jest postrzegana, że jest obecna gdzie indziej. W szczególności odnosi się wrażenie, że osoba przebywająca w odległym miejscu jest obecna w pobliżu albo przenosimy się w odległe miejsce, faktycznie bez zmiany lokalizacji.
 

Digital signage jest często nazywany "cyfrowym wyjściem z domu" lub określany skrótem DOOH - Digital out-of-home. Niektóre firmy i organizacje używają określenia narrowcasting, digital merchandising. Jeden z elementów komunikacji cyfrowej. Pojęcie obejmuje zintegrowaną formę zarządzania systemem, w skład którego wchodzą wyświetlacze elektroniczne (cyfrowe znaki, infokioski), które prezentują informacje, reklamy i inne wiadomości (używane nośniki to LCD, LED, display plazma, obrazy z projektorów multimedialnych).