Kontakt

Kontakt do nas

Nasi pracownicy zawsze są do Twojej dyspozycji. Możesz skorzystać z kontaktu bezpośrednio z odpowiednim działem lub sekretariatem.

Sekretariat
kontakt ogólny

+48 (32) 203 19 28
sekretariat@coma.com.pl

Dział produktów IT
sprzęt IT i oprogramowanie

+48 (32) 608 85 81
coma@coma.com.pl

Dział Handlowy
sprzedaż i wsparcie produktowe

+48 (32) 202 43 70
coma@coma.com.pl

Serwis Techniczny
serwis i wsparcie techniczne

+48 (32) 608 85 81
serwis@coma.com.pl

Wyślij do nas wiadomość

Jeśli masz pytanie dotyczące produktu, usługi lub chcesz zgłosić problem z urządzeniem napisz do nas

Siedziba

Staffa 32
40-576 Katowice
godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek, 08:00 – 16:00
Sobota – Niedziela, nie pracujemy

Często zadawane pytania

Staramy się odpowiadać na najczęściej zadawane nam pytania

Nasza oferta zawiera szeroką gamę urządzeń MFP, od małych, nabiurkowych z przeznaczeniem dla jednej lub kilku osób, po urządzenia produkcyjne dla dużych firm.

Generalnie na rynku są dwa obszary docelowe przeznaczenia monitorów. To edukacja i zastosowania biznesowe. Istnieją pewne różnice pomiędzy tymi rozwiązaniami, ale nic nie stoi na przeszkodzie w wykorzystaniu każdego monitora w obu przypadkach. Każdy monitor zapewnia pełną funkcjonalność.

Każde urządzenie lub inne produkty zakupione w naszej firmie, dostarczamy do miejsca wskazanego przez klienta. W przypadku urządzeń zapewniamy wniesienie, ustawienie oraz instalację, łącznie z konfiguracją i wdrożeniem do systemu komputerowego.

Zdajemy sobie sprawę, że każda awaria urządzenia to przestój w pracy, więc najszybciej można zgłosić problem drogą telefoniczną. Ale można również skorzystać z formularza na stronie lub przez wiadomość email.

Wszystkie duże urządzenia są naprawiane w miejscu eksploatacji. Staramy się, aby mniejsze urządzenia również, jednak jeżeli naprawa nie jest możliwa na miejscu, odbieramy urządzenie od klienta i po naprawie dostarczamy z powrotem. Użytkownik nie jest obciążany kosztami transportu. Posiadamy stały dostęp do części zamiennych, więc naprawy przebiegają sprawnie i szybko.

Tak, do wszystkich naszych urządzeń zapewniamy bezpłatne dostawy materiałów eksploatacyjnych. Posiadamy w ofercie zarówno materiały oryginalne, jaki i sprawdzone i przetestowane przez nas materiały zamienne.

Poznaj nasze urządzenia

Z naszej szerokiej gamy różnych atrakcyjnych urządzeń na pewno znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.