TOSHIBA e-STUDIO 3508LP

Pierwszy na świecie system z funkcją wymazywania

DRUKUJ, WYMAZUJ, POPRAWIAJ I DRUKUJ PONOWNIE

Technologia hybrydowa firmy Toshiba łączy tradycyjną pracę z drukowaniem oferującym możliwość wymazywania zadruku, co pozwala na wielokrotne używanie tego samego arkusza papieru. Drukuj, wymazuj, poprawiaj i ponownie drukuj - to myśl przewodnia tej technologii. Jedno urządzenie, które w niezwykły sposób upraszcza przepływ prac oraz pomaga oszczędzać cenne zasoby. W firmie Toshiba jesteśmy oddani obsłudze naszych Klientów oraz zaangażowani w działania ku lepszej przyszłości naszej planety, co jest zawarte w misji Together Information. Druk monochromatyczny nigdy nie był zielony. Aż do tej chwili!

Innowacyjne rozwiązania

  • Pierwszy na świecie system wielofunkcyjny z funkcją wymazywania.
  • Dzięki unikalnej technologii druku hybrydowego jedno urządzenie potrafi drukować standardowe dokumenty jak i takie, które można wymazać, a kartkę papieru użyć ponownie. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność papieru.
  • Najnowsza technologia w służbie Twoich dokumentów.
  • Urządzenie specjalnie zaprojektowane dla firm, które chcą łączyć efektywność i ekonomię z ekologią i lepszą, zieloną przyszłością.
TOSHIBA e-STUDIO 3508LP

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBA W JEDNYM SYSTEMIE

Ekologia

Idea biura bez papieru istnieje od ponad 40 lat. Pomimo wprowadzania różnych procedur i rozwiązań nowoczesne pływy dokumentowe wciąż wymagają dużej ilości materiałów drukowanych. Są one nieodzowne ze względu na wiele aspektów działalności nowoczesnej firmy. W odpowiedzi na wymagania nowoczesnych firm a także takich, które chcą być ekologiczne, oszczędne a także wydajne, Toshiba przedstawia swoje najnowsze urządzenie. Nasza unikalna technologia druku hybrydowego oferuje wszystko, czego można oczekiwać od najnowocześniejszego urządzenia wielofunkcyjnego a także dużo więcej, w tym wielokrotne używanie każdej kartki papieru.

Ekonomia

Pojedyncze urządzenie pozwala na standardowy druk czarno-biały, a także na wymazywalny druk w kolorze niebieskim. Oznacza to że można używać hybrydowego urządzenia wielofunkcyjnego tak jak każdego innego standardowego urządzenia monochromatycznego z szeregiem opcji wykańczania, ale także można korzystać z funkcji druku wymazywalnego, pozwalającego na wielokrotny druk na tym samym arkuszu zwykłego papieru. Zmniejszenie zużycia papieru pozwoli chronić zasoby naturalne, redukując emisję CO2, a także zaoszczędzić pieniądze.

TOSHIBA e-STUDIO 3508LP
Wydajność

Sercem urządzenia jest najnowszy kontroler e-BRIDGE, który gwarantuje użytkownikom wysoką wydajność i jakość oraz łatwość obsługi. Gwarantuje on także pełną kompatybilność urządzenia z innymi urządzeniami Toshiba, zarówno od strony informatycznej, administracyjnej jak i użytkowej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz łączyć się z rozwiązaniami innych firm, czy po prostu chcesz zoptymalizować wewnętrzne procesy, hybrydowe urządzenie Toshiba pomoże Ci zwiększyć ogólną wydajność.

KLUCZOWE CECHY

  • Unikalne rozwiązanie hybrydowego urządzenia wielofunkcyjnego, oferujące prędkość do 50 str./ min dla druku monochromatycznego oraz prędkość 35 str./min w wymazywalnym kolorze niebieskim.
  • W pełni dostosowywany, dotykowy panel użytkownika oferujący szereg udogodnień przy wyborze i konfiguracji takich funkcji jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie czy integracja z aplikacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Doskonała jakość obrazu, na której zawsze można polegać. Bez względu na to, czy używamy czarnego czy też wymazywalnego tonera niebieskiego, wynik będzie zawsze taki sam: wysoka jakość dokumentu.
  • Opcjonalny, jednoprzebiegowy, dwustronny podajnik dokumentów (Dual Scan Document Feeder) oferuje niezwykłą prędkość do 240 obrazów na minutę oraz pojemność na 300 arkuszy już dla najwolniejszego przedstawiciela rodziny e-STUDIO5008LP.
  • Najwyższy poziom bezpieczeństwa danych dzięki takim rozwiązaniom jak dysk samoszyfrujący Toshiba Secure HDD, szyfrowanie pakietów IP, nadpisywanie danych i innym, które pozwalają wraz z szeregiem opcji spełnić normy IEEE2600.2.

Similar Posts