O nas

NASZE DOŚWIADCZENIE

Koncentrujemy się na Twoich potrzebach

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i serwisem urządzeń druku i kopiowania, urządzeń do niszczenia dokumentów, komputerów i elementów infrastruktury IT, a także systemów interaktywnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży urządzeń kopiująco-drukujących. Na przestrzeni lat rozszerzyliśmy naszą działalność, rozwijając nowe obszary takie jak pełna obsługa IT firm, urządzenia interaktywne dla edukacji i biznesu, urządzenia do niszczenia dokumentów. Skupiamy się nad dostarczaniem najlepiej dopasowanych rozwiązań dla naszych klientów, zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i niewielkich firm oraz użytkowników indywidualnych.

NASZE CELE

Relacje są najważniejsze

Umiejętność budowania relacji jest dla nas ważniejsza niż nastawienie tylko na sprzedaż. Tworzenie przyjaznych więzi z klientami, dostawcami, współpracownikami jest nieodzowną wartością naszej firmy, a jakość tych kontaktów jest istotną podstawą dobrej współpracy. Aby zbudować dobre relacje biznesowe, nie wystarczy jedno spotkanie, krótka rozmowa, wymiana wizytówek na konferencji czy spotkaniu, dlatego lubimy rozmawiać z naszymi klientami i poznawać ich potrzeby.

W czym możemy Ci pomóc?

Często trudno wybrać odpowiedni produkt czy urządzenie w natłoku dostępnych na rynku ofert. Jeśli nie jesteś pewien jaki produkt będzie odpowiedni i dostosowany do Twoich potrzeb, na pewno pomożemy dokonać wyboru.

Dopasujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Potrzebujesz jakiegoś produktu lub usługi? Obok znajdziesz kilka produktów i usług, które posiadamy w swojej ofercie.

Produkty

Usługi

Jesteś gotów na rozwój swojej firmy?

Zamierzasz podnieść efektywność działania swojej firmy? A może chcesz ułatwić i poprawić komfort pracy? Napisz lub zadzwoń, przedstawimy indywidualne rozwiązanie.