SYSTEMY DRUKUJĄCE

 

 KOPIARKI

 
 

Sprzedaż kserokopiarek i idąca za tym kompleksowa obsługa serwisowa to tak naprawdę najważniejsza działalność naszej firmy, Posiadamy autoryzacje partnerskie firm TOSHIBA oraz KYOCERA i te produkty znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Produkty z tej rodziny to produkty typu All in One, cechujące się dużymi wydajnościami przy niskich nakładach na koszty eksploatacji. Prowadzimy sprzedaż rozwiązań nowych oraz sprzętu używanego.

 

              

 

 

 

 

URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE

 

Urządzenia wielofunkcyjne to rozwiązania nie tylko korporacyjne ale też rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tutaj nasza oferta jest poszerzona o produkty firm BROTHER oraz OKI. Również jak w przypadku produktów TOSHIBA oraz KYOCERA posiadamy autoryzacje partnera sprzedaży oraz partnera serwisowego. Zapraszamy się do zapoznania się z naszą ofertą.

 
                               

 

   

 

 

DRUKARKI

   

Drukarki to tak naprawę najpopularniejsze rozwiązania w firmach i instytucjach. W naszej ofercie znajdują się drukarki laserowe firmy KYOCERABROTHER oraz OKI, począwszy od tych najtańszych do rozwiązań sieciowych przeznaczonych do pracy w dużych grupach roboczych. Drukarki laserowe to idealne rozwiązanie dla firm które poszukują dobrej jakości wydruku, tanich kosztów utrzymania oraz niezawodności pracy.

                         

 

  

 

 

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

 

Jako firma sprzedająca urządzenia drukujące posiadamy również dostęp do szerokiej gamy materiałów eksploatacyjnych różnych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo tusze, tonery, bębny oraz inne komponenty potrzebne w prawidłowej eksploatacji urządzenia. Posiadamy materiały oryginalne oraz alternatywne rozwiązania obniżające koszty druku. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.