serwis projektorów

Akcja serwisowa 2022 „ZADBAJ O PROJEKTOR”

KOMPLEKSOWE PRZEGLĄDY I KONSERWACJE PROJEKTORÓW

Jeśli posiadasz w swojej placówce tablice interaktywne i projektory, to dobry czas na przegląd i czyszczenie Twojego sprzętu interaktywnego.

Podczas trwania wakacji zadbaj o przygotowanie sprzętu interaktywnego na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
W terminie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022 zapraszamy do skorzystania ze specjalnych rabatów w promocyjnej akcji serwisowej.
W trosce o poprawne funkcjonowanie Państwa sprzętu interaktywnego, proponujemy wykonanie płatnych przeglądów technicznych, zgodnie z zaleceniami producentów takich jak: NEC, SONY, EPSON, BenQ, OPTOMA oraz Newline. Przeglądy serwisowe i czyszczenie, powinny być wykonywane co 6 miesięcy, a pełne konserwacje co 12 miesięcy. Okresowe czyszczenie projektorów wpływa na poprawę jakości obrazu oraz w znaczny sposób przedłuża żywotność wszystkich podzespołów w tym lampy i elektroniki. W przypadku objęcia kompleksową obsługą techniczną posiadanego przez Państwa sprzętu, w tym sprzęt interaktywny, drukarki, kopiarki, pracownie komputerowe, projekt i wycena przygotowywana jest indywidualnie. Na wszystkie usługi udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

WSZYSTKO co trzeba wykona nasz serwis

Zapytaj o szczegóły promocji